Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Betclic, którzy typują zdarzenia z tenisa. Bowiem wystarczy typować dowolne mecze, aby liczyć na bonus za przegrane zakłady nawet do 100 PLN.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic

Na pewno jest co typować z tenisa, ponieważ coraz więcej turniejów jest rozgrywanych. A do tego przed nami bardzo ciekawe rozstrzygnięcia podczas Australian Open, gdzie to kapitalnie radzi sobie Iga Światek, która jest już w półfinale tej imprezy!

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59.

Gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. I to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego!

Bonus dla typerów za obstawienie meczy z tenisa:

Bukmacher Betclic Polska online dopuszcza w promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN” zarówno kupony SOLO i AKO, na których to muszą być wyłącznie zdarzenia z tenisa, które mogą pochodzić z dowolnej imprezy i kategorii.

Dodatkowo mogą to być mecze z oferty przedmeczowe, ale i także na żywo. Lecz uważać trzeba, na to, aby kurs nie był mniejszy niż 1.50.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jeśli faworyci zawiedli to typer otrzyma bonus o wartości zwrotu podatku. Można liczyć na kilka bonusów, a maksymalnie na konto użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy z użytkowników może liczyć na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawia, że jeśli zakłady bukmacherskie okażą się przegrane, to typer nie straci gotówki, ponieważ otrzyma on zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 90 PLN od Fortuny za obstawienie meczy
Następny artykułFuksiarz Early Payout – wynik 2:0 zawsze oznacza wygraną!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.