Przed nami „Black Friday”. Z tej okazji legalny bukmacher w Polsce – BetClic przygotował promocję, w której to przyznaje bonus w wysokości podatku zagranego kuponu. Wystarczy zagrać dowolny kupon w dnu 29 listopada, aby cieszyć się z darmowych środków.

BetClic: darmowe bonusy 2019

BetClic: darmowe bonusy 2019

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Black Friday” dostępna jest graczom wyłącznie w dniu 29 listopada od godz. 00:00 do 23:59. Należy jednak wiedzieć, że gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie później w zakładce tej promocji.

W ramach tej akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50. Bukmacher BetClic dopuszcza zakłady z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że z tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od stawki zakładu:

Przykład: gracz zagrał kupon za 300 PLN otrzyma bonus o wartości 69 PLN.

Maksymalnie w ramach jednego zakładu każdy gracz może otrzymać 100 PLN. Natomiast w ramach trwania tej oferty każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

BetClic kod promocyjny 2020 na start

Zakład bez ryzyka do 510 PLN oferuje nowym graczom legalny bukmacher BetClic. Chcąc skorzystać z cashbacka wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu 100% stawi. Jak los się do Ciebie uśmiechnął i był to zakład wygrany to cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. Maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-sport: Konkurs z nagrodami dla najlepszych typerów u bukmachera LvBet
Następny artykuł2098 PLN w nowej promocji bukmachera Totolotek
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.