Betclic to w chwili obecnej jedna z najpotężniejszych światowych marek bukmacherskich. Nie każdy jednak wie o tym, że jej powstanie datowane jest na rok 2005. Wtedy to Francuz, Nicolas Beraud zdecydował się wraz ze swoim współpracownikiem otworzyć własną firmę bukmacherską. Początkowo jego wkład własny w biznes wynosił około 3 miliony euro. Zainwestowana gotówka w rozwój firmy szybko mu się zwróciła. Zakłady sportowe Betclic stały się jednym z najpopularniejszych bukmacherów na francuskim rynku, co nie umknęło uwadze inwestorom. Do Francuza zgłosił się inwestor, firma Mangas Gaming, która zaproponowała mu wykup 75% jego udziałów w firmie za kwotę 50 milionów euro. Francuz długo się nie zastanawiał i sprzedał swoją firmę. Była to dobra decyzja dla obu stron – Betclic zaczął rozwijać się jeszcze dynamiczniej, czego dowodem jest jego niedawne wejście na polski rynek zakładów wzajemnych.

betclic bukmacher w polsce
Betclic.pl zakłady sportowe w Polsce. Najlepszy bukmacher online?

Czy Betclic ma aplikację mobilną?

Betclic to firma, która wie w jaki sposób przygotować się na poszczególne europejskie rynki. W tym celu, zgodnie z obecnie panującymi standardami, zdecydował się stworzyć dla graczy z Polski responsywną stronę internetową oraz specjalną aplikację. Dzięki tej aplikacji gracze bez wychodzenia z domu mogą nie tylko obstawiać ulubione zakłady, ale także korzystać ze specjalnych promocji przeznaczonych wyłącznie dla użytkowników tej aplikacji. Zachęcamy gorąco do pobrania aplikacji bukmachera Betclic i korzystania z dodatkowych akcji bonusowych!

Betclic zadbał również o to, aby w jego ofercie znalazły się transmisje na żywo – gracze mogą oglądać mecze live ze wszystkich najważniejszych dyscyplin sportowych – zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej. Za to Betclicowi należy się duży plus! 

Jakie bonusy przygotował Betclic dla nowo zarejestrowanych graczy? 

Nowi gracze bukmachera Betclic na ten moment nie mają co liczyć na wyjątkowo atrakcyjne propozycje. Jedyną ofertą promocyjną jest bonus od wpłaty do 1000 złotych. Wielu użytkowników skarży się na fakt, że bukmacher do tej pory nie umożliwił jeszcze rejestracji z wykorzystaniem specjalnych kodów. Kody promocyjne pozwalają na uzyskanie specjalnych bonusów od razu po utworzeniu konta. Betclic z pewnością powinien pomyśleć nad wprowadzeniem tej funkcjonalności w swoim serwisie i aplikacji.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic – zasady i warunki promocji 

Betclic bonus od wpłaty do 1000 złotych to klasyczna akcja promocyjna, którą stosują również pozostali bukmacherzy online. Jej zasady są banalnie proste. Wystarczy, że dokonamy pierwszej wpłaty na swoim koncie bukmacherskim na kwotę maksymalną 1000 złotych, a Betclic powiększy wpłaconą przez nas gotówkę o 100%! Zatem jeśli zdecydujemy się na zasilenie naszego konta bukmacherskiego kwotą 800 złotych, bukmacher Betclic wpłaci na nasz depozyt drugie tyle. Kolejna bardzo dobra informacja dla graczy jest taka, że Betclic stosuje wyjątkowo łagodną politykę w zakresie wymogów obrotowych i kursowych – to powoduje, że jego oferta staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla graczy!

Pozostałe promocje bukmachera Betclic

Pozostałe promocje bukmachera Betclic stoją na o wiele wyższym poziomie aniżeli te dedykowane nowo zarejestrowanym graczom. Oto lista promocji odstępnych dla stałych użytkowników tego bukmachera. 

Betclic bonus bez depozytu

Bardzo lubiany przez Polskich graczy zakładów sportowych bonus bez depozytu w Betclic nie jest na razie dostępny, bukmacher skupia się na promocji od depozytu. Byłoby oczywiście miło gdyby Betclic zdecydował się na bonus bez depozytu jak na przykład w STS czy LVbet, ale póki co musimy uzbroić się w cierpliwość lub po prostu skorzystać z pozostałych bonusów.

Lepsze Kursy 

Jedna z najlepszych ofert specjalnych dedykowanych stałym graczom bukmachera Betclic. Jej zasady są następujące: każdego dnia Betclic na swojej stronie internetowej ogłasza listę zakładów objętych podwyższonymi kursami. Jest to doskonały sposób na bardzo łatwe podwyższenie swoich wygranych u tego bukmachera. Zachęcamy do korzystania z niej jak najczęściej!

Zaproś Znajomego – warunki promocji Betclic 

Zaproś Znajomego to jedna z najbardziej wartościowych akcji specjalnych tego typu na całym polskim rynku zakładów wzajemnych. Za zaproszenie do gry znajomych możemy otrzymać nawet 100 złotych ekstra!

Poprzedni artykułPopularne formy płatności do Polskich bukmacherów online
Następny artykułEtoto promocja mniej/więcej
Darmowe promocje bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Bonusy na start i bez depozytów. opisy i opinie o legalnych bukmacherach w Polsce. Legalne zakłady sportowe online.