W najbliższy weekend dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Deontaya Wildera z Tysonem Furym. W związku z tym wydarzeniem legalny bukmacher w Polsce – Fortuna oferuje graczom bonus o wartości 30 złotych za obstawienie meczy.

Bonus 30 złotych za darmo

Bonus 30 złotych za darmo

Z tej oferty ma prawo skorzystać każdy gracz, który posiada konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Użytkownicy do tej akcji nie muszą nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Jednak należy mieć na uwadze, że ta promocja dostępna jest typerom w dniach od 21 do 23 lutego.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupon AKO, na którym to:

  • muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowe
  • co najmniej edno zdarzenie związane z boksem
  • stawka minimalna to 30 złotych
polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Przed nami ciekawy weekend trzeba powiedzieć, że związnay z boksem. Wiele milionów ludzi czeka na rewanżowy pojedynek pomiędzy Deontaya Wildere, a Tysonem Furym. Poza tym zostaną rozegrane jeszcze taki walki, jak np. Fundora vs Lewis, Garcia v Vargas, Yunier vs Briedis.

Typer, którego kupon spełnia powyższe warunki, a do tego zostanie on rozliczony jako wygrany to oprócz gotówki gracz otrzyma darmowe środki w wysokości 30 złotych.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi darmowe środki już na sam start o wartości 20 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Chcąc otrzymać tą kwotę użytkownik musi jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że to nie wszystko, ponieważ każdy użytkownik może liczyć na premię za dokonanie depozytu, która to maksymalnie może wynieść nawet 1000 złotych. Poza tym nie można zapominać również o tym, że pierwszy zakład jest bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalne granie w pokera w Polsce. STS poker online
Następny artykułPromocje dla graczy z tenisa. Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.