Firmy bukmacherskie walczą o nowych graczy na wiele sposobów. Jednym z najkorzystniejszych jest na pewno wprowadzenie do oferty licznych kodów bonusowych. To one przyciągają uwagę początkujących osób, które tym samym mogą zarobić dobre pieniądze już na starcie. Oczywiście bonusy mogą przybierać bardzo zróżnicowane formy.

bukmacherskie kody bonusowe
Jaki kod bonusowy do Polskich bukmacherów online?

Kody bonusowe u bukmacherów 2019

Pozyskanie kodów bonusowych od bukmacherów nie jest jednak trudne, ponieważ często takie kody publikowane są w mediach społecznościowych lub też pojawiają się na forach bukmacherskich. Istotą jest to, że mają one zaprogramowany okres ważności, a więc korzystać można z nich np. przez tydzień. Warto najpierw zbadać takie informacje, aby przypadkiem z jakiegoś atrakcyjnego kodu nie skorzystać zbyt późno.

Kod bonusowy do bukmacherów: BETONLINE

Najważniejszą informacją dla zainteresowanych będzie jednak to, że za uzyskanie kodów bonusowych nie trzeba nic płacić, bukmacherzy obdarowują nimi graczy zupełnie za darmo, w formie prezentu, np. na swoje urodziny lub też urodziny gracza lub też przed zbliżającym się ważnym wydarzeniem sportowym.

sts bonus freebet
Freebet za darmo od STS. Kod: BETONLINE

Jakie kody promocyjne wchodzą w grę?

Wśród najczęściej stosowanych kodów promocyjnych można wymienić przede wszystkim podwojenie wpłaconego przez gracza depozytu na swoje konto. Oczywiście gracz sam wybiera kwotę, którą chce wpłacić, a następnie zgodnie z tym, ile wpłaci przyznawany jest mu bonus. Czasami bonusy sięgają kilkaset złotych, zależnie od tego, jaki regulamin ma wybrana firma bukmacherska.

Często spotyka się tzw. bonusy sto procent od pierwszej wpłaty, a więc jeśli gracz postanowi wpłacić na konto 200 złotych, drugie tyle dostanie w formie bonusu. Nie oznacza to jednak tego, że będzie można od razu takie środki wypłacić, pozostaje nimi skutecznie obrócić zgodnie z wymogami znajdującymi się w regulaminie.

„Wykorzystuje kody bonusowe gdzie się da, to przecież darmowa kasa, wystarczy ją obrócić i można wypłacić. Nie rozumiem dlaczego nie mielibyśmy z kodów bonusowych korzystać.” – typer z forum dtypy.pl

Nie są to jednak zbyt skomplikowane zasady, dlatego też gracze znający się trochę na zakładach bukmacherskich będą wiedzieli, jak mają sobie z tym poradzić. Drugą opcją są tzw. darmowe zakłady, zwykle kwoty nie są tutaj tak okazałe, jednak można na tym również nieźle zarobić.

Ciekawą opcją są również bonusy bez depozytu, bukmacher STS oferuje taki bonus, wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, żeby otrzymać 27 PLN bonusu bez depozytu.

Wpisanie kodu w odpowiednie miejsce

W sytuacji, gdy ktoś chce skorzystać z przyznanego mu kodu bonusowego musi wiedzieć, gdzie taki kod ma wykorzystać. W panelu gracza znajduje się specjalne miejsce, gdzie można wpisywać uzyskane kody. Zwykle są to ciągi cyfr oraz liter, dlatego trzeba przepisać kod bardzo starannie, tak aby nie został on przypadkiem zmarnowany. Bukmacherzy informują swoich graczy o tym, jakie kroki powinni konkretnie wykonać, aby móc skorzystać z kodu.

Warto się wczytać w otrzymane instrukcje, a na pewno wszystkie kroki wykona się poprawnie. Gdy już wpisze się kod w przeznaczone do tego miejsce, środki pojawią się na koncie bonusowym. Zazwyczaj bukmacherzy wymagają trzykrotnego obrócenia bonusem po minimalnym kursie, np. 1.70, dzięki czemu będzie można rozmnożyć uzyskane środki i wtedy się je wypłaci na konto bankowe.

Gracz sam może jednak decydować, czy po spełnieniu wymogów regulaminowych chce wypłacić pieniądze, czy też może zechce grać dalej. 

Poprzedni artykułNajlepsze bonusy bez depozytów
Następny artykułRanking najlepszych w Polsce bukmacherów online
Darmowe promocje bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Bonusy na start i bez depozytów. opisy i opinie o legalnych bukmacherach w Polsce. Legalne zakłady sportowe online.