Bukmacher STS online przygotował swoim graczom limitowaną ofertę promocyjną na 6 kolejkę Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Wystarczy wytypować poprawnie dowolny mecz z wspomnianych rozgrywek, aby otrzymać extra środki.

Pewne bonusy od bukmachera STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Pula nagród 25 000 PLN.

Pewne bonusy od bukmachera STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Pula nagród 25 000 PLN.

Trzeba przyznać, że ciekawych spotkań podczas najbliższych dni na pewno nie zabraknie, ponieważ drużyny cały czas walczą o awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów i Ligi Europy. A przed nami w dodatku ostatnie mecze. A trzeba powiedzieć, ze ciekawych konfrontacji na pewno nie zabraknie, bowiem przed nami takie tarcia, jak Real Madryt vs Moenchengladbach, Lipsk vs Manchester United, Barcelona vs Juventus.

Na tą okazję bukmacher STS przygotował ofertę promocyjną „25 000 PLN na europejskie puchary”. Chcąc z niej skorzystać należy koniecznie się zarejestrować na stronie www.STS.pl i jest ona aktywna do 10 grudnia do godz. 23:59.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej bukmacher STS kwalifikuje kupony SOLO i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • stawka minimalna to 15 PLN
  • co najmniej jeden typ z oferty przedmeczowej na wynik końćowy dowolnego meczu
Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zagrany przez gracza kupon okaże się wygrany to super. Typer poza wygraną gotówką otrzyma bonus, a dokładnie mówiąc użytkownicy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN. Dodać jest warto, ze każdy użytkownik może liczyć na pięć bonusów.

Bonus na powitanie u bukmachera STS:

Bukmacher STS online oferuje graczom specjalny pakiet startowy, w którym to można otrzymać extra środki już za samą rejestrację. Wystarczy, że gracz wpisze hasło promocyjne —>> BETONLINE, a otrzyma w zamian 29 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik będzie mógł liczyć na premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki za obstawienie meczy w Betclic Polska
Następny artykułPokemon Go z miliardem w 2020
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.