Legalny bukmacher STS oferuje graczom specjalną promocję na zmagania piłkarskie w Lidze Narodów. Typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, ponieważ pula nagród jest okazała i wynosi, az 30 000 PLN.

Bonus dla typerów Ligi Narodów w STS

Bonus dla typerów Ligi Narodów w STS

W dodatku trzeba dodać, ze ciekawych pojedynków w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, bowiem przed nami chociażby takie mecze, jak Włochy vs Holandia, Chorwacja vs Francja oraz Polska vs Bośnia Hercegowina.

Akcja polega na wytypowaniu poprawnie dowolnego wyniku meczu w ramach Ligi Narodów., a w zamian typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 30 000 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jeśli tak to musi mieć na uwadze, ze koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu .

30 000 PLN do podziału dla typerów:

W ramach wspomnianej akcji promocyjnej bukmacher STS kwalifikuje wyłącznie zakłady SOLO,zawarte za co najmniej 15 PLN. Na kuponie musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego meczu w ramach piłkarskiej Ligi Narodów.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Typerom, który uda się tak wytypować wynik to poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki na zakłady sportowe. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. W dodatku wszyscy gracze mają prawo na pięć bonusów.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS 2020:

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to na start każdy użytkownik może otrzymać nawet 1229 PLN. Co zrobić, aby aktywować pakiet powitalny? Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze gracz automatycznie będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 20 PLN codziennie od bukmachera STS za obstawienie meczy
Następny artykułPiłkarski jackpot od Betclic. 10 000 PLN na Premier League
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.