W związku z turniejem w Winston – Salem legalny polski bukmacher LvBet przeprowadza promocję skierowaną do swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a do tego wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach trwania turnieju w Winston – Salem, czyli od 19 do 25 sierpnia. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Wystarczy w tej akcji zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak wszystkie typy muszą pochodzić z oferty z turnieju w Winston – Salem. Warto jest pamiętać, że z tej akcji bukmachera LVbet są wykluczone wszystkie kupony zagrane systemem.

Każdy gracz może w ramach tej akcji zagrać dowolną ilość kuponów.

Stawka kuponu jest dowolna, gracz sam wybiera za jaką kwotę postawi kupon. Lecz z tej akcji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcję Cashout.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wygrana zostanie od razu zwiększona o 14% o ile bukmacher zagrał kupon lub kupony spełniające te warunki, a poza tym został on rozliczony jako wygrany.

Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus za rejestrację w wysokości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas zakładania konta, aby otrzymać darmowe środki.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów użytkownik można otrzymać łącznie nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan: zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN
Następny artykułDarmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.