Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z europejskich pucharów. Każdy z typerów może otrzymać nawet 100 PLN.

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej u bukmachera STS

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej u bukmachera STS

Warto jest dodać, że podczas spotkań eliminacyjnych będziemy mogli obserwować polskie drużyny. Swoje potyczki rozgrywają takie zespoły, jak Slavia Praga vs Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa vs Gent.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjne „Ekstra kasa na puchary”, a jest ona aktywna do 19 sierpnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Zadaniem typerów w promocji „Ekstra kasa na puchary” jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie związane z eliminacyjnymi do europejskich pucharów.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład zagrany przez gracza okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera, a poza tym otrzyma on prezent 100% stawki do 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na następujące bonusy:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację konta
  • premię w wysokości 100% depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodam, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 35 000 PLN
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 60 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.