Bukmacher BetFan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny. Na dokonanie rejestracji można liczyć bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetFan. Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetFan jest w pełni legalnym bukmacherem.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy najpierw dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.BetFan.pl. Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy wpisać tam login, imię czy też nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Bonus do 3000 PLN za darmo od bukmachera Fortuna

Bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwsze wpłaty swoim graczom. Operator przyznaje bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać za każdą z wpłat do 1000 PLN.

Łącznie na konto gracza może trafić bonus nawet do 3000 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki,

Chcąc skorzystać z Cashbacka należy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to na konto gracza trafi zwrot stawki do 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetgames w STS. Co to jest? Jak działają legalne karty na pieniądze?
Następny artykułDarmowy bonus do do 500 PLN od bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.