Na początku przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich wiele osób zastanawia się jakiego bukmachera wybrać. Odpowiedź brzmi: przede wszystkim legalnego. Poniżej znajduje się ranking najlepszych legalnych polskich bukmacherów w 2019 roku.

który bukmacher w polsce najlepszy
Ranking najlepszych w Polsce bukmacherów online

Ranking Polskich bukmacherów online

Jakie kryteria brane są pod uwagę żeby ten ranking bukmacherów był rzetelny? Przede wszystkim oparty został na opiniach graczy, bo to przecież oni wiedzą najlepiej, który bukmacher oferuje im to co dla nich najważniejsze, czyli oferta zakładów, kursy, marża i bonusy.

Zakłady bukmacherskie STS – jest to najbardziej doświadczony oraz rozpoznawalny polski bukmacher. Chyba każdy chociaż raz w życiu widział stacjonarny lokal tego bukmachera z dużym logo STS, a w środku grupę ludzi z pełnymi skupienia wyrazami twarzy. Ogromna liczba punktów stacjonarnych to znak rozpoznawczy STS.

Poza lokalami bukmacher ten posiada również sprawnie działającą aplikację na telefon oraz szeroką ofertę wydarzeń sportowych i kulturalnych do obstawiania. Wysoki bonus powitalny 1000 PLN oraz liczne promocje sprawiają, że jest to jeden z lepszych bukmacherów na polskim rynku. W tej chwili STS oferuje również bonus bez depozytu w kwocie 27 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

sts bonus freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Fortuna – chyba największy konkurent STS. Również bardzo doświadczony i rozpoznawalny bukmacher. Jest oficjalnym sponsorem Legii Warszawa. Fortuna tak jak STS posiada sporo punktów naziemnych na terenie całego kraju. Nierzadko bywa, że obydwaj bukmacherzy otwierają swoje lokale obok siebie.

Zakłady bukmacherskie Fortuna dla nowozarejestrowanych graczy oferuje bonus w postaci pierwszego zakładu bez ryzyka do 100 PLN oraz bonusu od depozytu do 1000 PLN. Dostępna do ściągnięcia ze strony internetowej jest aplikacja mobilna, dzięki której można jeszcze wygodniej obstawiać zakłady.

LV BET – jest to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku, ale bardzo szybko rośnie w siłę. Już teraz jest dość dużym zagrożeniem dla najlepszych, a to wszystko za sprawą korzystnego bonusu powitalnego, który sięga aż 1500 PLN. Jak przystało na bukmachera, który chce rywalizować z topowymi firmami, LV BET posiada aplikację mobilną.

forBET – bukmacher, który zasłynął głównie z tego, że można było u niego obstawiać zakłady bez podatku. Promocja jednak jest już nieaktualna, a buomacher proponuje zwiększenie wygranych kuponów o 14% jednak, aby z tego skorzystać należy spełnić kilka warunków. Bonus powitalny w forBET dochodzi do 1200 PLN.

Totolotek – firma powstała na początku lat 90-tych, więc też zalicza się do grona doświadczonych bukmacherów. Totolotek oferuje bonus 100% od pierwszej wpłaty, maksymalnie do 1000 PLN. Totolotek posiada zarówno lokale stacjonarne jak i aplikację mobilną.

Etoto – powstał w 2011 roku i do tej pory raczej nie był zbyt atrakcyjny bukmacherem, ale powoli zdaje się rozkręcać. Bonusy powitalne są co raz bardziej atrakcyjne. Obecnie bukmacher proponuje bonus powitalny, w którym można zyskać aż 1000 PLN. Tak jak pozostałe firmy bukmacherskie, Etoto ma swoją aplkację mobilną. Bukmacher posiada również punkty naziemne, ale ich liczba nie jest powalająca.

Milenium – firma powstała w 2003 roku, ale mimo takiego stażu dopiero niedawno wypuściła aplikację mobilną oraz zdecydowania poprawiła swoją stronę internetową. Milenium dla nowych graczy bonus od depozytu do 760 PLN.

PZBUK – bukmacher zaczął oferować swoje usługi w 2018 roku i w zasadzie nie można o nom powiedzieć zbyt wiele poza tym, że jest to nowy bukmacher. Oferta bonusowa jest mizerna. PZbuk oferuje nam jedynie darmowy zakład 50 PLN na start.

Poprzedni artykułW jaki sposób korzystać z kodów bonusowych?
Następny artykułJak sprawdzić czy bukmacher jest w Polsce legalny?
Darmowe promocje bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Bonusy na start i bez depozytów. opisy i opinie o legalnych bukmacherach w Polsce. Legalne zakłady sportowe online.