Być może nie wszyscy wiedzą, ale w dniu 12 października pod adresem pzbuk.pl doszło do uruchomienia serwisu nowego bukmachera internetowego. PZBUK to z pewnością dla wielu osób jest nieznany bukmacher z dziwnie brzmiącą nazwą, ale nie można wykluczyć, że w przyszłości sytuacja ulegnie zmianie. Wystarczy choćby zwrócić uwagę na to, jak przedstawia się bonus dla nowych graczy (a nie ma co ukrywać, że bonus dla nowych graczy to coś, co zapewne interesuje wszystkich).

bukmacher pzbuk
PZbuk to nowy legalny bukmacher internetowy

PZbuk – skąd taka nazwa bukmachera?

Zacznijmy od nazwy bukmachera PZbuk i właściciela marki (tak, żeby było wiadomo, z kim ma się do czynienia). Właścicielem PZbuk jest Cherry AB, z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest to firma znana na terenie naszego kraju. Jeśli są co do tego wątpliwości, wystarczy odnieść się do faktu, że mowa o właścicielu ComeOn (i nie tylko oczywiście).
Co do nazwy PZBUK, mamy do czynienia ze skrótem od The Polish Bookmaker”, czyli po prostu Polskie zakłady bukmacherskie.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie bonusy są w PZbuk?

Pora udzielić odpowiedzi na pytanie, czego mogą spodziewać się nowi użytkownicy Polskiego bukmachera PZbuk. Najkrócej mówiąc, nowi klienci otrzymują bonus za wpłatę. Najlepiej będzie przedstawić sytuację w formie instrukcji.
Instrukcja dotycząca otrzymania bonusu:

1. Złożenie depozytu, którego wysokość wyniesie minimum 50 zł.

2. Postawienie kuponu wielokrotnego, którego kurs wyniesie co najmniej 2.

3. Stawka liczona na poczet bonusu musi wynieść przynajmniej 50 zł.

4. Aktywacja bonusu następuje poprzez wylogowanie i zalogowanie się do serwisu bukmachera (nie trzeba odczekiwać po wylogowaniu).

Koniecznie trzeba też odnotować, że użytkownicy nie muszą obracać wygranej oraz kwoty darmowego zakładu! Krótko mówiąc — oferta bardzo interesująca, rzadko się zdarza żeby bonus nie wymagał obrotu, a tutaj PZbuk stanął na wysokości zadania.

Mimo wszystko ktoś może zapytać, czy w przyszłości możliwa jest jakaś zmiana? Naturalnie liczy się to, co postanowi Cherry AB. Niemniej niewykluczone, że pojawi się bonus bez depozytu. Nie ulega wątpliwości, że bonus bez depozytu to coś, co bezsprzecznie przypada do gustu klientów. Zresztą trudno, aby było inaczej — gra bez ryzyka to coś, co musi wzbudzać zainteresowanie.

Poprzedni artykułJakie są rodzaje promocji bukmacherskich
Następny artykułDlaczego warto grać zakłady bukmacherskie na żywo?
Darmowe promocje bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Bonusy na start i bez depozytów. opisy i opinie o legalnych bukmacherach w Polsce. Legalne zakłady sportowe online.