Bukmacher LvBet oferuje graczom promocję „Tenisowy LvBet Tour”, w którym to zwiększa wygrane dla swoich graczy o 14%. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład z aplikacji mobilnej, aby liczyć na większą wygraną.'

Kupony bez podatku z tenisa

Kupony bez podatku z tenisa w LVbet

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 2 do 8 marca. Swojego udziału, gracze do tej akcji nie muszą nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać.

Warunki są niezwykle proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon: SOLO lub AKO, na którym to będą znajdować się same zdarzenia z turnieju WTA w Lyonie. Istotne w tym wszystkim, że zakład musi zostać zawarty poprzez aplikację mobilną bukmachera LvBet.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W pierwszej rundzie dojdzie chociażby do takich rywalizacji, jak m.in. Kenin vs Diatchenko, Kawa vs Van Uytvanck, Paquet vs Mladenovic.

Typer ma prawo wybrać zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Jednak minimalny oraz maksymalny kurs jest dowolny.

Każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość zakładów, a stawka minimalna kuponu to 1 PLN. Wykluczone są wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony, jako wygrany to wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%.

LvBet bonus na start:

Legalny bukmacher LvBet przyznaje na start każdego graczowi darmowe 20 złotych i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Na kolejne środki każdy użytkownik może otrzymać po dokonaniu pierwszego depozytu. Bukmacher LvBet przyzna bonus równowartości wpłaty, a można maksymalnie otrzymać nawet 1000 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.