Przed nami 70 Turniej Czterech Skoczni z tej okazji bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „4 Skoki Po Bonus”, w której to typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na dodatkową kasę.

Pewne bonusy za obstawienie skoków od Fortuny

Pewne bonusy za obstawienie skoków od Fortuny

A niewątpliwie przed nami bardzo ciekawe zawody narciarskiej, jak 70. Turniej Czterech Skoczni. Owszem dyspozycja naszych zawodników nie do końca jest dobra, ale niewątpliwie potencjał i możliwości mamy spory.

Na przeciw wszystkimi użytkownikom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, która jest aktywna wyłącznie w następujące dni 29 grudnia oraz 1, 4 i 6 stycznia.

Gwarantowane bonusy na Turniej Czterech Skoczni

Śmiało trzeba powiedzieć, że warunki promocji „4 Skoki Po Bonus”, ponieważ wystarczy zagrać kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, który to będzie spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty LIVE ze skoków narciarskich
  • stawka minimalna zakładu to 20 PLN

Jeśli gracz zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na extra premie:

  • 1 kupon za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami = bonus 10 zł w punktach FKP
  • 2 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 2 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP
  • 3 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 3 różne dni = bonus 30 zł w punktach FKP
  • 4 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 4 różne dni = bonus 40 zł w punktach FKP
sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak kupon zostanie rozliczony. Bowiem na konto użytkownika i tak wpłynie gotówka.

Jaki jest nowy kod promocyjny w eFortunie?

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy z graczy może liczyć na specjalne bonusy.

Już za samo założenie konto użytkownik otrzyma 20 PLN bez żadnego depozytu, a także pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem do 600 PLN. Jednak to nie wszystko. Gracz otrzyma jeszcze premię równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, ze powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I zaznaczyć jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS. Bonus do 120 PLN
Następny artykułGwarantowane 90 PLN od Fortuny za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.