Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online na PS w skokach narciarskich, który ma miejsce w Zakopanem. Wystarczy obstawić dowolny kupon, aby w przepadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

STS zmniejsza przegrane na skoki narciarskie

STS zmniejsza przegrane na skoki narciarskie

Na pewno czeka nas bardzo ciekawy weekend w skokach. Bowiem oprócz konkursu drużynowego zawodnicy będą rywalizować indywidualnie. Niewątpliwie najbardziej liczymy na naszych skoczków, który mają za sobą udane tygodnie.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcje „Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem”. Jest ona dostępna graczom do 17 stycznia do godz. 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl

Puchar Świata w Zakopanem: Bonus dla typerów

Promocja „Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem” polega na zagraniu kuponu SOLO lub AKO, na którym będzie znajdował się dowolny typ z oferty przedmeczowej lub na żywo na Puchar Świata w Zakopanem.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cala kwota znajdzie się koncie użytkowania. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 50 % stawki, aż do 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS onlne:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu nowego użytkownikowi ciekawy pakiet powitalny swoim graczom na start, gdzie to otrzymać można nawet premię o wartości 1229 PLN. Koniecznie jest jednak wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE podczas zakładania konta.

Wówczas za samą rejestrację gracz otrzyma 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Na kolejne środki będzie można liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas typer otrzymać może nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna rozdaje bonusy na Turniej Czterech Skoczni
Następny artykułPromocja Piłkarski Jackpot z pulą nagród 45 000 PLN na PKO Ekstraklasę w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.