Wraz z Nowym Rokiem 2020 bukmacher TotalBet oferuje graczom specjalną promocję powitalną „20+20”. W ramach tej oferty gracz za dokonanie rejestracji otrzyma premię 20 PLN. Natomiast kolejne cztery bonusy tylko, że o wartości 5 PLN każdy trafią na konto gracza za spełnienie kolejnych czynności.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej

Darmowy bonus bez wpłaty własnej

Z promocji „20 + 20” może skorzystać każda osoba, która ma minimum osiemnaście lat oraz wcześniej nie korzystała z usług legalnego bukmachera TotalBet.

Warunki tej promocji są proste i czytelne dla każdego gracza. Pierwsza czynność jest to rejestracje konta online na stronie www.Totalbet.pl. Użytkownik musi podać swoje podstawowe dane, m.in. imię i nazwisko oraz datę urodzenia.

Nie jest konieczne wpisanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Dodatkowo nie potrzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać premię powitalną. Gracz musi jedynie przejść poprawnie proces weryfikacji danych.

Po spełnieniu powyższych warunków promocyjnych na koncie gracza znajdzie się bonus o wartości 20 PLN. Te środki będą od razu do wykorzystania przez gracza na zakłady bukmacherskie.

20 złotych za aktywność od TotalBet

Dodatkowe cztery bonusy, ale o wartości 5 PLN każdy trafi na konto użytkownika po spełnieniu kolejnych czynności:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Łącznie użytkownik w ramach promocji powitlanej może orzymać nawet 40 złotych!

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Premia za pierwszy depozyt. Nawet 5000 PLN bonusu u bukmachera TotalBet

W dalszym ciągu bukmacher TotalBet przyznaje premię za dokonanie pierwszej wpłaty. Maksymalny bonus jaki może trafić na konto użytkownika to nawet 5000 PLN.

Wypada wiedzieć, że jest to największy bonus powitalny w Polsce!

Poza tym ten operator oferuje szeroką ofertę zakładów bukmacherskich. Aktywni gracze mogą liczyć na częste ciekawe bonusy, a dodatkowo dostępna jest TotalBet TV, w której to za darmo można obejrzeć wydarzenia sportowe.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepszych typerów skoków narciarskich. Bonus dla najlepszych typerów Fortuny
Następny artykułKody promocyjne u bukmacherów 2020 za darmo
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.