Zakłady bukmacherskie od jakiegoś czasu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich internautów. To zjawisko uwarunkowane jest tym, że obecnie coraz większa liczba bukmacherów umożliwia korzystanie ze swoich usług również za pośrednictwem internetu. Ta opcja podoba się przede wszystkim młodym typerom, którzy lubią obstawiać mecze bez wychodzenia z domu. Wielu młodych zawodników z pewnością zastanawia się nad tym, jakie są dostępne możliwości na opłacenie swojego konta online. W poniższym artykule odpowiadamy na to pytanie – przedstawiamy najpopularniejsze formy płatności u Polskich bukmacherów online.

metody płatności do bukmachera online
Jakie są popularne metody płatności depozytów do bukmacherów

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większą popularnością 

W tej chwili w Polsce w sposób całkowicie legalny funkcjonuje kilkunastu firm bukmacherskich. Aż 12 spośród nich otrzymało od Ministerstwa Finansów specjalne licencje, dzięki którym mogą oni świadczyć swoje usługi graczom za pośrednictwem internetu. Swoje zakłady bukmacherskie w internecie mają firmy takie jak Totalbet, LV Bet, PZbuk, Fortuna, STS, eToto czy też Totolotek. Swoją witrynę internetową posiada również bukmacher Superbet – należy jednak wspomnieć, że pełni ona wyłącznie rolę informacyjną. Wynika to z faktu, że bukmacher Superbet nie posiada licencji pozwalającej na legalne oferowanie zakładów za pośrednictwem internetu.

Formy płatności u bukmacherów online

Istnieje kilka sposobów umożliwiających zrealizowanie płatności u bukmacherów online. Większość spośród nich jest powszechnie akceptowanych wśród bukmacherów. Mowa tutaj o płatności kartami kredytowymi lub debetowymi oraz o przelewach błyskawicznych. Niektóre firmy bukmacherskie oferują również możliwość płacenia poprzez Paysafecard lub Neteller. Są to w tej chwili najbardziej popularne metody płatności do bukmacherów w internecie.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Karty debetowe i kredytowe

Najczęściej wybieraną metodą płatności przez użytkowników zakładów bukmacherskich są płatności przez karty kredytowe lub debetowe. Wszyscy typujący – zarówno doświadczeni jak i nowi wybierają ją równie chętnie. Uwarunkowane jest to kilkoma czynnikami. Przede wszystkim transakcje przy użyciu karty debetowej są bardzo bezpieczne – nie istnieje ryzyko wycieku naszych danych osobowych. Ponadto, jeśli płacimy w ten sposób, nasze środki zostaną przetransferowane w niezwykle szybki sposób.

Oprócz tego, jest to metoda płatności w 100% darmowa – nie są z tego tytułu pobierane żadne prowizje ani opłaty. Warto wiedzieć, że ta metoda płatności dostępna jest u prawie wszystkich bukmacherów online – wyjątkiem od tej reguły są wyłącznie firmy Milenium oraz eToto. 

Jakie informacje podaje się w trakcie finalizowania transakcji opłacenia swojego konta u legalnego bukmachera za pomocą karty debetowej? Proces ten wygląda bardzo podobnie do tego, jak robimy zwyczajne zakupy online w sklepie internetowym. Podajemy zatem imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty oraz kod CVC – zlokalizowany jest on na odwrocie naszego plastikowego dokumentu. Jak widać, zrealizowanie transakcji przy użyciu karty debetowej jest niezwykle prosto. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej metody wszystkich typerów.

Błyskawiczne przelewy bankowe

Kolejna z możliwości na opłacenie swojego konta bukmacherskiego to błyskawiczny przelew bankowy. Ta nazwa nie wzięła się znikąd – są one naprawdę błyskawiczne. Cały proces wysyłania pieniędzy zajmuje tylko kilka chwil, a pieniądze na naszym koncie bukmacherskim pojawiają się niezwykle szybko. Nie ma również żadnego znaczenia to, o jakiej godzinie wykonujemy taką transakcję. Równie dobrze możemy ją zrealizować o trzeciej w nocy jak i o piętnastej.

Aby móc wysłać błyskawiczny przelew bankowy, należy skorzystać z oferty operatorów zakładów sportowych platform pośredniczących – pod tym pojęciem kryją się instytucje dobrze znane i cenione, takie jak Przelewy 24, Dotpay, pay.com, PayU czy też Tpay. Nie trzeba się też martwić, czy obsługują one nasz bank – łącznie obsługują one aż 30 instytucji bankowych, zatem z pewnością bez żadnych problemów będziemy mogli zrealizować przelew w ten sposób bez żadnych problemów. Jest to także metoda w pełni darmowa.

Poprzedni artykułBukmacher Milenium – opinie, oferta zakładów online
Następny artykułZakłady sportowe Betclic
Darmowe promocje bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Bonusy na start i bez depozytów. opisy i opinie o legalnych bukmacherach w Polsce. Legalne zakłady sportowe online.