Na dziewiętnastą kolejkę PKO Ekstraklasy legalny bukmacher BetClic przygotował promocję – „Piłkarski Jackpot”. Wystarczy zagrać kupon i wytypować poprawne wyniki naszej ligi, aby walczyć o extra gotówkę. Pula nagród na ta promocję przygotowaną przez bukmachera BetClic to 10 000 PLN.

Darmowa gotówka od bukmachera BetClic

Darmowa gotówka od bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego należy do 13 grudnia do godz. 18:00 na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce promocji.

Podczas tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupon wielokrotny, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie zdarzenia podstawowe, tj. „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Podczas tego weekendu czekają nas chociażby takie pojedynki jak Legia Warszawa vs Wisła Płock, Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

W ramach tej promocji każdy gracz może zagrać dziesięć kuponów.

Minimalna stawka każdego zakładu to 10 PLN. Natomiast z promocji nie biorą zakłady zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, których kupon spełnia powyższe warunki i został rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej typerzy podzielą między sobą kwotę 10 000 PLN bonusu.

BetClic: Darmowy kod bonusowy

Popularny w Polsce bukmacher BetClic oferuje graczom bonus powitalny w postaci Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka. Gracz, który chce skorzystać z tej formy bonusu musi koniecznie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Po czym pozostaje graczowi zagrać już pierwszy zakład. Jak okaże się on wygrany to super. Całą kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na KSW 52 od bukmachera STS
Następny artykułNajlepszych typerów skoków narciarskich. Bonus dla najlepszych typerów Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.