Limitowana ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom przygotował bukmacher Betclic „Piłkarski Jackpot”. Gracze poza wygrana gotówką mogą liczyć na extra środki. Dokładnie mówiąc podziela pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Piłkarski Jackpot i 10 000 PLN do wygrania od Betclic

Piłkarski Jackpot i 10 000 PLN do wygrania od Betclic

Śmiało można powiedzieć, że najciekawsze spotkanie w tej serii spotkań angielskiej Premier League będzie to rywalizacji pomiędzy Manchesterem United z Arsenalem.

W związku z 7 kolejką angielskiej Premier League gracze mogą skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” z pula nagród 10 000 PLN. Chcąc w niej wziąć udział musza się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja dostępna jest typerom do 30 października.

Bonus na Premier League:

W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” kwalifukują się wyłącznie zakłady AKO,czyli tzw. wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się dokładna ilość ośmiu meczy z 7 kolejki angielskiej Premier League.

Podczas najbliższej serii spotkań dojdzie do takich potyczek, jak

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze na każde z wyżej wymienionych spotkań muszą oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej. Do tego muszą one być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Dobra na pewno informacja jest to, że każdy gracz ma prawo zagrać nawet pieć kuponów promocyjnych. Jednak stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali mecze w ramach wspomnianej akcji mogą liczyć na dodatkowe środki jakie oferuje bukmacher Betclic. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Użytkownicy, którzy założyli konto u bukmachera Betclic i w formularzu rejestracyjnym wpiszą hasło promocyjne –>> KOD550 dokonają aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi zakład bez ryzyka.

Jeśli się okaże, że kupon okazał się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się nań koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper Ligi Narodów. Wygrywaj bonusy w STS. Pula nagród 30 000 PLN
Następny artykułZwrot stawki za obstawienie meczy w Betclic Polska
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.