Obecnie rozgrywane są mecze trzeciej kolejki piłkarskich europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji. Na tą okazję każdy z typerów może liczyć na mniejsze przegrane u legalnego bukmachera Betclic.

Gwarantowane 40 PLN za typowanie mecz od Betclic

Gwarantowane 40 PLN za typowanie mecz od Betclic

Można powiedzieć, że oprócz hitów w Lidze Mistrzów czeka nas niewątpliwie bardzo ciekawe starcie w Lidze Europy, a mianowicie dojdzie do konfrontacji pomiędzy Napoli z Legią Warszawa. A trzeba powiedzieć, że Wojskowi podczas wcześniejszych starć dobrze sobie radzili.

Natomiast wszyscy typerzy mogą skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Pewny zakład”, która to akcja jest aktywna wyłącznie do 21 października do godziny 23:59. Gracz, który jest zainteresowany tą ofertą koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN za typowanie meczy z europejskich pucharów

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, który to musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z europejskich pucharów
  • co najmniej pięć zdarzeń
  • kurs łączny nie mniejszy niż 4.00
sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z typów okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, a będzie mógł liczyć na zwrot całkowity stawki, aż do 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. A wręcz przeciwnie, będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie meczy bez podatku u bukmachera Fortuna 2021
Następny artykułCashback na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS. Bonus do 120 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.