Czas na pierwszą gala MMA w czasie Korona wirusa. Już w najbliższy weeekend odbędzie się impreza UFC 249. Emocji na pewno podczas walk nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane chociażby dwie walki o tytuł Mistrzowski.

Bonus na UFC 249 dla typerów

Bonus na UFC 249 dla typerów

Niewątpliwie będzie to wyjątkowe wydarzenie w dobie korona wirusa. Jedna z drugiej strony można spodziewać się dużego zainteresowania przed TV w związku z tą galą.

Natomiast bukmacher eFortuna oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na te wydarzenie, w której to akcji zmniejsza ryzyko przegranej.

Promocja „Bezpiecznik na UFC 249” dostępna jest graczom do 10 maja, a swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Pewne 20 PLN od eFortuny

W ramach akcji promocyjnej na UFC 249 kwalifikują się wyłącznie kupony AKO i MAXIKOMBI. Na dowolnym zakładzie zawartym przez gracza mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Pamiętaj! Na kuponie musi znajdować się minimum jeden typ, który koniecznie musi pochodzić z gali UFC 249. Pozostałe zdarzenia mogą być z dowolnej dyscypliny, jakie bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie. Jednak trzeba pamiętać, że muszą one zostać rozliczone do 10 maja do godziny 23:59.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN, zaś z tej oferty są wykluczone wszystkie typy, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Promocją jest objęty pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki akcji. Jak okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot bonus o wartości 20 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w eFortunie

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim swoim graczom na początek dosyć ciekawy pakiet startowy, w którym to na start można otrzymać chociażby 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Na premię do 1000 PLN może liczyć natomiast ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu, ponieważ bukmacher eFortuna przyznaje bonus równowartości wpłaty. Dodatkowo gracz może skorzystać z Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka do 115 PLN.

Wymienione wyżej bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Misja Esport”. Bonus 40 PLN dla typerów od Betclic.
Następny artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę. Co tydzień do podziału 35 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.