Specjalną ofertę promocyjną nowym graczom przygotował legalny bukmacher STS w związku z powrotem rozgrywek PKO Ekstraklasy. Każdy nowy gracz już na sam start może liczyć na bonus bez wpłaty własnej 29 złotych, premię za depozyt do 1200 złotych i zakład bez ryzyka do 200 złotych. Pod warunkiem, że typer wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Bonus startowy w STS

Bonus startowy w STS

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który nie korzystał wcześniej z usług bukmachera STS.

Pierwsza czynność jaką trzeba zrobić jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Dokonać tego można w dniach od 6 lutego od godz. 01:00 do 9 lutego do godz. 23:59.

Proces rejestracji jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię oraz nazwisko.

Kod promocyjne STS za darmo:

Bukmacher STS przyznaje darmowe środki każdemu nowemu graczowi 29 złotych i to bez dokonywania wpłaty.

Te środki znajdują się na koncie gracza pod warunkiem, że gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za depozyt od STS:

Każdy nowy gracz może otrzymać od bukmachera STS pewne 1200 złotych. Promocją objęty jest pierwszy depozyt, a wysokość jaką gracz otrzyma uzależniona jest jedynie od wpłaconej kwoty:

Przykład: Gracz wpłacił 600 złotych. Taką samą wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych otrzyma w gratisie od bukmachera STS. Użytkownik razem będzie posiadał 1200 złotych na zakłady.

Zakład bez ryzyka do 200 złotych od STS

W ramach najnowszego pakietu powitalnego Polski bukmacher STS oferuje pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 200 złotych. Wystarczy, że gracz zagra dowolny kupon, a w razie przegranej otrzyma zwrot całej stawki, aż do 200 złotych.

Jednak należy pamiętać, że zakład objęty Cashbackiem musi zostać rozliczony do 9 lutego do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy od STS. 30 złotych dla każdego.
Następny artykułLegalne granie w pokera w Polsce. STS poker online
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.