Obstawienie bez podarku i to bez żadnych ograniczeń oferuje graczom legalny bukmacher eFortuna. Każdy z graczy może zagrać dowolny kupon, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14%

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14%

A trzeba dodać, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera eFortuna jest dosyć bogata. Dodatkowo jest co na pewno typować, ponieważ rozgrywane są mecze w większości dyscyplin.

Promocja „Happy hours graj bez podatku” jest aktywna graczom wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl i aktywna w następujące dni:
oferta przedmeczowa:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek w godzinach 16:00 – 18:00
→ sobota, niedziela w godzinach 12:00 – 15:00

Oferta LIVE:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela: 24 godziny na dobę

Bonus za obstawienie meczy w Fortunie:

Warunki wspomnianej oferty są bardzo proste i czytelne. Wystarczy w godzinach trwania akcji „Happy hours graj bez podatku” zagrać kupon AKO za co najmniej 2 PLN, na którym to muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia o kursie 1.30 każdego z nich.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to gracz otrzyma większa wygraną o 14%. I co istotne w tym wszystkim, że bez żadnych ograniczeń.

Nowy kod promocyjny w eFortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • bonus o wartości 20 PLN za rejestrację konta i to bez żadnej wpłaty
  • Cashback do 600 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 60 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Następny artykułPewny zakład na europejskie puchary w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.