Sporty wirtualne to coraz popularniejsza forma zawierania zakładów wzajemnych. Na rosnącą popularność tej formy gry wpływa szeroka oferta dyscyplin sportowych w zakresie gier wirtualnych oraz ciągła dostępność zawierania kuponów. Rozgrywki wirtualne umożliwiają obstawianie zakładów przez całą dobę, ponieważ przebieg wydarzeń oraz ich rezultaty generowane są przez system.

sporty wirtualne obstawianie
Obstawianie w zakładach bukmacherskich sportów wirtualnych

Funkcjonalność sportów wirtualnych

Sporty wirtualne wizualnie przypominają gry komputerowe, które również są popularne w zakładach bukmacherskich jako esport. Wpływa na to zbieżność graficzna wydarzeń wirtualnych, które zobrazowane są poprzez grafikę komputerową. Różnica polega na systemowym generowaniu rezultatów, które pomimo losowego rozstrzygnięcia oparte są na logicznych statystykach.

System komputerowego generowania rezultatów na podstawie statystyk umożliwia graczom racjonalne typowanie wyników spotkań tak jak w przypadku zakładów tradycyjnych, m.in. w zależności od obecnej formy drużyny. Gracze mogą zawierać zakłady wzajemne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu w kategorii gry wirtualnej na najpopularniejsze dyscypliny sportowe m.in. na piłkę nożną, żużel, tenis, wyścigi samochodowe, wyścigi konne lub wyścigi psów.

Wydarzenia rozgrywane są w krótkim czasie wynoszącym średnio 4 minuty na spotkanie, co wpływa na szybkie uzyskanie rezultatu i rozliczenie ewentualnej wygranej z zawartych kuponów. Wydarzenia wirtualne charakteryzują się stabilnym przekazem wysokiej jakości obrazu oraz wysoką dynamiką przebiegu spotkania. Ponadto udostępniany jest komentarz w języku polskim, co pozytywnie wpływa na odbiór transmisji wydarzenia.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie sportów wirtualnych

Kursy na zakłady wirtualne stanowią zazwyczaj atrakcyjną ofertę kursową umożliwiającą w szybki sposób powielenie środków pieniężnych na koncie gracza. System obstawiania wydarzeń wirtualnych zwykle nie odbiega od tradycyjnych zakładów bukmacherskich. Gracze mogą zawierać zarówno zakłady pojedyncze, akumulacyjne, jak i kombinowane. Podczas typowania rezultatów warto wziąć pod uwagę wirtualny system rozgrywanych spotkań.

Fakt, że w oferowanych wydarzeniach nie biorą udziału prawdziwi zawodnicy, wpływa na przebieg spotkań, ponieważ czynnik gorszych lub lepszych dni zawodników w generowaniu komputerowym nie jest uwzględniany. Pośród dyscyplin sportowych najpopularniejszym sportem zespołowym jest piłka nożna, na którą udostępnianych jest najwięcej wydarzeń w odniesieniu do jednego spotkania.

Limity w zakresie stawek wnoszonych przez graczy wynoszą średnio minimalnie 2 złote na zakład. Limit maksymalny zwykle nie jest ograniczany. Gracze mogą zawierać kupony na wydarzenia podobnie jak w zakładach tradycyjnych, tj. wynik końcowy, wynik do przerwy, podwójna szansa, poniżej lub powyżej, handicap, suma goli oraz dokładny wynik.

Wybrane zakłady bukmacherskie wprowadzają ograniczenia w zakresie zawierania wzajemnych zakładów na sporty wirtualne dotyczące m.in. braku możliwości łączenia zakładów wirtualnych z ofertą na tradycyjne wydarzenia sportowe, brak możliwości wykorzystania bonusu powitalnego i innych promocji na zawieranie kuponów na sporty wirtualne, oraz nie można wliczyć zakładu wirtualnego do obrotu bonusu od depozytu.

Ponadto nie ma możliwości anulować wcześniej zawartego kuponu. Podobnie jak w tradycyjnych zakładach sportowych środki pieniężne z wygranego kuponu, uzyskane z gry wirtualnej wypłacane są natychmiast po zakończeniu ostatniego spotkania. Czas na zawarcie przedmeczowego kuponu wirtualnego wynosi średnio 10 sekund od rozpoczęcia wydarzenia. Wyniki historycznych wydarzeń wirtualnych udostępniane są na internetowym serwerze zakładu bukmacherskiego w dedykowanej do tego celu zakładce.

Poprzedni artykułJak obstawiać sporty Amerykańskie u bukmachera?
Następny artykułBukmacher Milenium – opinie, oferta zakładów online
Darmowe promocje bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Bonusy na start i bez depozytów. opisy i opinie o legalnych bukmacherach w Polsce. Legalne zakłady sportowe online.