Bukmacher Betfan oferuje dla swoich graczy najnowszy pakiet powitalny, w skład którego wchodzą bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka. To wszystko przy wpisaniu darmowego promocyjnego BETONLINE.

Betfan: Darmowa promocja na start dla nowych graczy

Betfan: Darmowa promocja na start dla nowych graczy

Bukmacher Betfan posiada licencję na prowadzenie zakładowe bukmacherskich w Polsce.

Z tego pakietu może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie internatowej bukmachera Betfan. Proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Chcąc skorzystać z tej promocji należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. To on sprawi, że bonus zostanie aktywowany u bukmachera Betfan.

Bukmacher wówczas zwiększy trzy pierwsze depozyty. Za każdą wpłatę ten operator przyznaje bonus równowartości depozytu. Maksymalnie do 1000 PLN.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

To wszystko sprawia, że łącznie można otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Środki znajdują się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher Betfan zaksięguję wpłatę. To wszystko sprawia, że nie trzeba w żaden sposób odblokować bonusu.

Otrzymanymi środki będzie można obstawiać zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan

Warto również wiedzieć, ze pierwszy kupon u tego bukmachera po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Na kuponie objętym Cashbackiem, musza być co najmniej dwa zdarzenia, zaś kurs łączny musi wynieść minimum 20 PLN. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny polski bukmacher BetClic – konkurs dla graczy z nagrodami
Następny artykułTenis – kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.