W związku z Turniejem Czterech Skoczni legalny bukmacher Fortuna oferuje promocję swoim graczom „Czołowa Trzydziestka”. W ramach tej akcji nagrody trafią do trzydziestu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów za kupony ze skoków narciarskich.

Vouchery za darmo 2020

Vouchery za darmo 2020

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach 29.12.2019-06.01.2020. Trzeba jednak mieć na uwadze, że do tej akcji trzeba dołączyć. Dokonać tego można jedynie podczas zawierania kuponu poprzez zaznaczenie opcji „dodaj do mistrzostw”.

W ramach promocji „Czołowa Trzydziestka” kwalifikują się wszystkie zakłady SOLO lub AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskiej.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ skoczkowie obecnie rywalizują podczas Turnieju Czterech Skoczni.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Ten konkurs polega na zbieraniu punktów, a są one przyznawane w następujący sposób:

  • wygrane kupony: x1,
  • wygrane kupony o stawce >10: x2
  • wygrane kupony o kursie >5: x3

Nie da się ukryć, że jest o co walczyć, ponieważ nagrody trafią do trzydziestu graczy, który uzbierają najwięcej punktów. Tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

L.p.PozycjaNagroda
1.1-10 MiejsceVoucher 500 PLN do Media Markt
2.11 – 20 MiejsceVoucher 300 PLN do Empiku
3.21 – 30 MiejsceVoucher 100 PLN do Empiku

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna 2020.

Każdy nowy użytkownik bukmachera Fortuna online, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym może liczyć na darmowe środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokonał pierwszego depozytu może liczyć na darmowy bonus równowartość pierwszej wpłaty. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 1000 PLN. Poza tym pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa. Bonusy bukmacherskie – grudzień 2019. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykułPromocja „20 + 20” za rejestrację dla każdego i bonus do 5000 PLN od TotalBet.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.