Bukmacher BetClic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną swoim graczom „Misja Esport”. Typerzy za obstawienie meczy z tej dyscyplin mogą otrzymać darmowy bonus w wysokości 40 PLN.

Bonus za obstawienie meczy 2020

Bonus za obstawienie meczy 2020

Nie da się ukryć, że obecnie Esport stał się numerem jeden w typowaniu u bukmacherów. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona, a w tej kategorii mecze są rozgrywane są bez żadnej przerwy.

To sprawiło, że legalny bukmacher BetClic Polska wyszedł graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Misja Esport”. W ramach tej oferty gracze oprócz wygranej mogą otrzymać extra bonus w wysokości 40 PLN.

Jesteś zainteresowany tą ofertę? Pamiętaj koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w tej zakładce.

Extra gotówka na Esport.

Chcąc liczyć na dodatkową gotówkę trzeba w dniach 22 kwietnia do 26 kwietnia do godz. 23:59 zagrać co najmniej dwa zakłady AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00. Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Esportu.

W ramach tej oferty kwalifikują się typy zarówno przedmeczowe, ale i LIVE. Owszem, oferta bukmachera BetClic na E-sport jest bardzo bogata. Poza tym rozgrywane są cały czas turniej w takich grach, jak CS, LoL, Fifa, Overwatch.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Jeśli co najmniej dwa Twoje kupony okazały się wygrane to super. Bowiem oprócz wygranej otrzymasz od bukmachera BetClic Polska extra bonus, który wynosi 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w BetClic.

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracja konta u bukmachera BetClic Polska mogą liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka w wysokości 550 PLN.

Zakład będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Nie można również zapominać, ze ten operator oferuje regularnie graczom specjalne promocje, jak chociażby „Liga BetClic”, gdzie to gracze mogą otrzymać darmową extra gotówkę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 200% normy od Pudziana w Betfan. Extra gotówka dla każdego typera.
Następny artykułPewniak na UFC 249 u bukmachera eFortuna. 20 PLN dla każdego gracza
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.