Legalny bukmacher STS online posiada w swojej ofercie gry karciane – Betgames, w których może pograć chociażby w pokera, wojnę czy bakaret i to wszystko legalnie. W dodatku każdego dnia pierwszy zakład na podane gry jest objęty promocją.

Pewne 20 PLN w Betgames

Pewne 20 PLN w Betgames

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednego depozytu.

Udziału do tej akcji nie trzeba zgłaszać. Jednak należy wiedzieć, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład zagrany danego dnia.

Gracz ma prawo obstawiać trzy gry karciane, tj.

  • wojnę
  • poker
  • bakarat

Warto jest mieć na uwadze, że granie w wyżej wymienione grach jest legalne.

Warunki promocji są proste. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO lub AKO za minimum 2 złote. Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z gier karcianych.

Zakład jak okaże się przegrany to typer tego zbytnio nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot stawki, który maksymalnie może wynieść 20 złotych.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Każdy nowy gracz może liczyć na darmowe środki za dokonanie rejestracji konta i to bez dokonywania depozytu w wysokości 29 złotych. Chcąc otrzymać tą wartość wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika wtedy, gdy typer dokona pierwszej wpłaty. Wówczas maksymalnie na konto gracza może trafić 1200 złotych.

Bonus 30 złotych co tydzień dla każdego gracza od STS

Jedna z aktywnych promocji bukmachera STS to „EXTRA 30 PLN”. W ramach tej akcji każdy użytkownik może otrzymać co tydzień darmowe środki o wartości 30 złotych. Darmowy bonus można wykorzystać na obstawianie w Betgames STS.

Chcąc otrzymać taką wartość koniecznie trzeba w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli zagrać dowolne kupony z kursem minimalnym 1.85 za 200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta specjalna u bukmachera STS na start 2020. Darmowy kod promocyjny!
Następny artykułWilder vs Fury. Bonus za obstawienie meczy od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.