W sobotę 14 września odbędzie się KSW 50 w Londynie. Z tej okazji bukmacher Fortuna przewidział promocję swoim graczom. Wystarczy zagrać kupon, na którym będzie znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z tej imprezy, a w zamian przyzna bonus w wysokości 20 PLN.

KSW 50 Bonus 20 PLN dla gracza za darmo

KSW 50 Bonus 20 PLN dla gracza za darmo

A tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO, AKO czy MAXIKOMBI na którym będą znajdować się TYLKO zdarzenia z oferty LIVE bukmachera Fortuna. Poza tym na kuponie promocyjnym musi znajdować się o najmniej jedno zdarzenia gali KSW 50.

Kurs typu jak i całego kuponu jest dowolny. Na pewno jest z czego wybierać, bowiem oferta bukmachera jest ciekawa także na galę KSW, gdzie to swoje walki stoczą, m.in. Radcliffe vs Chmielewski, też Narkun vs Mysiała.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka za jaką musi zostać zagrany kupon to 20 PLN.

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus graczom, którzy spełniają powyższe warunki promocji otrzyma darmowy bonus o wartości 20 PLN i to niezależenie jak jego kupon został rozliczony.

Każdy użytkownik można otrzymać jen bonus.

Bonus bez depozytu od Fortuny:

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus swoim nowym graczom bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian bukmacher przyzna 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma kolejne bonusy. Operator przyzna środki równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet do 1000 PLN. Natomiast pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jak przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki do 110 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto tnie ryzyko przegranej. Zwrot do 200 PLN
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.