Zakłady bukmacherskie Fuksiarz PL online oferują każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Wszyscy typerzy regularnie mogą liczyć na pewne 500 PLN.

Gwarantowane 500 PLN za obstawienie meczy w Fuksiarz

Gwarantowane 500 PLN za obstawienie meczy w Fuksiarz

Limitowana oferta promocyjna „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” jest dostępna jedynie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać obowiązkowo wymagane jest wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Fuksiarz rejestracja trwa ledwie minutkę, w tym czasie wystarczy wpisac kilka podstawowych danych.

Użytkownik, który założy już konto musi już tylko dokonać wpłaty i następnie obstawiać mecze. Bukmacher Fuksiarz kwalifikuje zakłady zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

Fuksiarz zmniejsza przegrane za każdy przegrany kupon

Nie ma znaczenia, jaki kupon wybierze gracz. Jednak wymagane jest to, aby kurs zdarzenia nie był mniejszy niż 2.00.

Kupon okazał się wygrany? Super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, a wysokość bonusu naliczana jest w następujący sposób:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki
sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wspomniana akcja promocyjna „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” zapewnia wszystkim graczom bezpieczne środki za KAŻDY przegrany kupon. Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna wartość może wynieść nawet 500 PLN.

Nadmienić jest również inny istotny aspekty, że środki zostaną przyznane automatycznie po tym, jak zakład zostanie rozliczony. I co warto jest dodać, że środki od razu zostaną wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy do Fortuna. 20 000 PLN dla typerów
Następny artykuł20 000 PLN dla typerów PKO Ekstraklasy od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.