Bardzo wiele nowych osób w świecie hazardowym dość szybko zauważa, że obstawianie wydarzeń sportowych wcale nie jest takie proste, jak się początkowo wydawało… Masz podobne spostrzeżenia? Chcesz uzyskiwać o wiele lepsze wyniki niż aktualnie? Musisz zatem przeczytać poniższy artykuł! Z niego dowiesz się o kilku najważniejszych zasadach, które warto stosować w czasie funkcjonowania na rynku rynku.

etoto jak obstawiać

W sporcie nie ma pewniaków – bukmacherskie typy etoto

To jedna z najważniejszych zasad. Osoby początkujące często tworzą bardzo rozbudowane kupony, na których znajdują się sami faworyci. Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic dziwnego. Potem jednak okazuje się, że zawsze minimum jedno zdarzenie nie wchodzi… W sporcie nie ma bowiem pewniaków. Nawet największe kluby piłkarskie, czy topowi zawodnicy (w dyscyplinach indywidualnych) mają wahania formy. Każdemu może zdarzyć się wpadka. Jeśli zatem już zarejestrowałeś się na stronie etoto.pl, to musisz o tym pamiętać w czasie obstawiania. Nie graj na pewno żadnych taśm. Takie kupony (składające się nawet z kilkudziesięciu rozmaitych wydarzeń) to praktycznie pewnie przegrana. Im większy kurs, tym Twoje szanse są mniejsze. Niestety, takie są prawa matematyki i nic nie da się z tym zrobić. W czasie typowania nie możesz także sugerować się samymi nazwami klubów, zawodników, czy zawodniczek. Każde obstawione przez Ciebie wydarzenie powinno być zatem bardzo dokładnie przeanalizowane. Po to, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia niespodzianki.

Liczy się jakość, a nie ilość!

Niektórzy rejestrują się na stronie firmy bukmacherskiej Etoto z myślą, że niedługo zaczną wygrywać na tyle dużo pieniędzy, że praca np. u aktualnego szefa nie będzie im już do niczego potrzebna. W praktyce to nie jest jednak takie proste. Ludzie szybko się o tym przekonują. Aby regularnie notować dobre wyniki w podmiotach hazardowych, trzeba na pewno starannie podchodzić do tematu selekcji dostępnych wydarzeń. Na pewno oferta Etoto jest bardzo bogata. W końcu ta firma bukmacherska zapewnia nie tylko wydarzenia sportowe, ale także chociażby rozrywkowe itp. Kluczem do sukcesu jest to, by skupić się tylko na jednej dziedzinie. Może to być np. polska PKO BP Ekstraklasa, która właśnie dzisiaj startuje po przerwie spowodowanej spotkaniami w Katarze (w ramach Mistrzostw Świata). Po raz kolejny rekomendujemy, by grać single. Ewentualnie dobrze wyselekcjonowane duble. Im mniej opcji na Twoim kuponie, tym dla Ciebie lepiej. Dzięki temu masz bowiem większe szanse na notowanie (regularne) fajnych rezultatów.

Analizy muszą być bardzo dokładne

Tego zagadnienia nie wolno spychać na margines. Niektórzy szybko patrzą na tabele i np. jedynie na tej podstawie decydują, czy zagrają 1, x lub 2 w spotkaniu piłkarskim. Analiza powinna być zaś zdecydowanie bardziej dokładna. Warto zwracać uwagę nie tylko na kwestie podstawowe, ale także na dodatkowe. Dobrze byłoby zatem sprawdzić postawę w spotkaniach domowych/wyjazdowych, mecze bezpośrednie, czy np. listę graczy, którzy nie zagrają z powodu urazów albo kartek itd. Im więcej takich szczegółów, tym większe szanse na zanotowanie wyniku, który nie będzie dla Ciebie potem żadnym zaskoczeniem.

Poprzedni artykułBukmacher eWinner nagradza graczy za wpłate. Extra 365 PLN dla typerów
Darmowe promocje bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Bonusy na start i bez depozytów. opisy i opinie o legalnych bukmacherach w Polsce. Legalne zakłady sportowe online.