Specjalną ofertą akcją graczom przygotował legalny bukmacher eFortuna. Bowiem wszystkie zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których to znajdują się co najmniej trzy zdarzenia objęte są promocją. Typer wówczas może liczyć na większa wygraną o 14%.

Kupony bez podatku PL

Kupony w eFortuna bez podatku

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Poza tym promocja trwa do odwołania.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy, że gracz zagra zakład AKO lub MAXIKOMBI i doda do niego bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się na stronie głównej bukmachera eFortuna. Wówczas dany kupon jest automatycznie do promocji.

Większe wygrane o 14% u legalnego bukmachera eFortuna:

W ramach tej promocji kwalifikują się zarówno kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka każdego kuponu jest dowolna, ponieważ zarówno kwota minimalna, ale i maksymalna nie jest określona prze bukmachera. Trzeba jednak mieć na uwadze, że z tej oferty automatycznie są wykluczone te kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eFortuna

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi już na sam początek najnowszy pakiet powitalny. Użytkownicy już na sam początek mogą otrzymać, m.in. freebet o wartości 20 złotych i to bez wpłaty własnej.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu aktywne będą kolejne bonusy. Pierwszy z nich to premia za wpłatę, która może wynieść nawet 1000 złotych. Dodatkowo gracz otrzymuje pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 115 złotych.

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymienionych bonusów obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu obstawienie meczy jest możliwe wyłącznie przez internet.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 25 złotych za obstawienie meczy od eFortuny na E-sport
Następny artykułBonus 200% normy od Pudziana w Betfan. Extra gotówka dla każdego typera.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.