Wraz z Nowym Rokiem specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna „Poniedziałkowy Farciarz”. Wystarczy obstawiać dowolny zdarzenia LIVE, aby liczyć na darmową gotówkę.

Bonusy na obstawienie meczy od Fortuny do 90 PLN dla wszystkich typerów

Bonusy na obstawienie meczy od Fortuny do 90 PLN dla wszystkich typerów

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że jest co typować. Oferta bukmachera eFortuna na pewno jest bardzo bogata. Poza tym w większości dyscyplin regularnie obecnie są mecze.

Dodatkowo zawsze można skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Poniedziałkowy Farciarz” dostępnej u bukmachera www.eFortuna.pl. Lecz na uwadze warto jest mieć fakt, że ta akcja aktywna jest wyłącznie w dniach 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00.

Poniedziałkowy Farciarz w Fortunie:

Podstawowa, a zaraz pierwsza czynność, jak należy wykonać w ramach tej oferty jest to dokonanie depozytu na swoje konto w wysokości nie mniejszej niż 30 PLN. Po czym gracz może już zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimalna ilość zdarzeń na kuponie to cztery
  • typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, ale z oferty LIVE
sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 30 PLN. Łącznie każdy z użytkowników może otrzymać nawet 90 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eFortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu nowemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można otrzymać:

  • 20 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu
  • premię równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN
  • pierwszy ubezpieczony kupon do 600 PLN

Lecz istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla graczy na Turniej Czterech Skoczni od Fortuny
Następny artykułZwrot podatku od Betclic. Bonus do 100 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.