Przed nami pierwsze spotkania rewanżowe w 1/8 finału Lidze Mistrzów. Bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to typerzy oprócz wygranej mogą otrzymać extra bonus. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 10 000 złotych.

Bonus na Ligę Mistrzów

Bonus na Ligę Mistrzów w STS

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał typer co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Gracze, chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie muszą się do niej zapisać. Można to zrobić wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej oferty „Do podziału 10 0000 PLN na Ligę Mistrzów”.

Należy mieć na uwadze, że akcja aktywna jest to 11 marca do godz. 21:00.

Po spełnieniu tych warunków pozostaje typerom zagranie już kuponu. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których to mogą znajdować się wyłącznie zakłady AKO. Należy mieć na uwadze, że muszą na nich znajdować wyłącznie dwa zdarzenia ze spotkań Ligi Mistrzów, jakie zostaną rozegrane 10 i 11 marca:

  • RB Lipsk vs Tottenham
  • Valencia vs Atalanta
  • Liverpool vs Atl. Madryt
  • PSG vs Dortmund

Typy koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kwalifikują się wyłącznie podstawowe zdarzenia, czyli „1 x 2, czyli wygrana zespołu gospodarzy/gości lub remis”.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka każdego zakładu musi wynosić równo 21 złotych. Natomiast z drugiej strony trzeba mieć na uwadze, że zakłady zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Gracze, którzy poprawnie wytypują spotkania to oprócz wygranej podzielą się pomiędzy sobą pulę nagród przeznaczona przez bukmachera STS na tą akcję, czyli 10 000 złotych.

Bonus bez depozytu od STS

Darmowy bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych oferuje każdemu graczowi do wykorzystania na zakłady bukmacher STS. Chcąc otrzymać ten freebet gracz musi koniecznie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Natomiast na premię do 1200 złotych może liczyć ten użytkownik, który dokona pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje dla graczy z tenisa. Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet.
Następny artykułDarmowy bonus do 25 złotych za obstawienie meczy od eFortuny na E-sport
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.