Nowość na rynku bukmacherskim graczom oferuje legalny bukmacher Fuksiarz, który w swojej ofercie posiada akcję „Early Payout”, w które mecze są rozliczone jeszcze w trakcie trwania spotkania.

Promocja Early PayOut u bukmachera Fuksiarz

Promocja Early PayOut u bukmachera Fuksiarz

Śmiało można powiedzieć, że akcja promocyjna „Early Payout” jest bardzo ciekawa. Bowiem wystarczy, że dana ekipa będzie prowadziła dwoma bramkami, a typ zostanie rozliczony już, jako wygrany.

Promocja „Early Payout” jest dostępna u bukmachera www.Fuksiarz.pl i dostępna jest cały czas, aż do odwołania!

Bonusy za aktywność dla graczy

Promocja „Early Payout” polega na zagraniu kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący z rozgrywek Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Puchar Polski, Premier League, Serie A, LaLiga, Ligue 1, Bundesliga, El. MŚ. Europa.

Jeśli dana drużyna zdobędzie dwubramkowe prowadzenie to od razu zakład zostanie rozliczony, jako wygrany, przykład:

Mecz: Real Madryt – Barcelona Typ 1

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Jeśli Real będzie prowadził dwoma bramkami automatycznie typ będzie wygrany i to bez znaczenia, jak ostatecznie mecz się zakończy!

Dodać jest warto, że każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów, na których mogą znajdować się dowolne mecze.

Jaki jest kod promocyjny w Fuksiarz?

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz PL online oferują każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której to nowi użytkownicy mogą liczyć na bezpieczny kupon.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cahsbacka. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 500 PLN.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot podatku od Betclic. Bonus do 100 PLN
Następny artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy do Fortuna. 20 000 PLN dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.