Legalny bukmacher eWinner PL oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z żużla. Wystarczy zagrać dowolny, aby liczyć na dodatkowe freebety.

Bukmacher eWinner rozdaje bonusy dla graczy

Bukmacher eWinner rozdaje bonusy dla graczy

A trzeba powiedzieć, że jest co obstawiać. A śmiało można powiedzieć, że jest co obstawiać z żużla. Bowiem toczone są obecnie rozgrywki ligowe, ale i żużlowe walczą w Gran Prix.

Z tej okazji legalny bukmacher www.eWinner.pl oferuje graczom promocję „100 PLN na freebet”. Do tej akcji nie trzeba się nigdzie zapisywać, ani dołączyć.

Freebet za obstawienie żużla

Zadaniem graczy jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym muszą znajdować się zdarzenia z oferty „Żużel”.

Należy mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50 zaś stawka kuponu dokładna stawka zakładu do 49 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak ich kupon został rozliczony.

Kod promocyjny w Ewinner PL:

Legalny bukmacher eWinner online oferuje każdemu graczowi na start zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywna graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLNE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie na EURO 2020 od STS. Pula nagród 1 500 000 PLN
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 35 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.