Bukmacher LvBet przeprowadza konkurs dla swoich graczy, którzy typują Esport. Wystarczy do 15 grudnia typować zmagania w CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory i zdobywać punkty. Nagroda główna to komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

LvBet: Konkursy z nagrodami 2019

LvBet: Konkursy z nagrodami 2019

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet.

Konkurs dostępny jest typerom w dniach od 15 listopada do 15 grudnia. Gracz, który chce wziąć udział w tym konkursie nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się kupony SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50. Bukmacher LvBet dopuszcza jedynie typy z oferty przedmeczowej lub na żywo z swojej oferty esportowej na CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory.

Stawka minimalna kuponu to 10 PLN, ale automatycznie są wykluczone z tej akcji wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Konkurs polega na zbieraniu punktów, a są one przyznawane w następujący sposób:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

W ramach tego konkursu legalny bukmacher LvBet nagrodzi graczy w dwóch etapach.

Pierwszy zakończy się w połowie trwania tego konkursu. Wówczas nagrody trafią do dziesięciu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Zwycięzca otrzyma bonus o wartości 800 PLN.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Jednak warto jest podkreślić, że nagrody okazałe w klasyfikacji generalnej. Typer, który uzbiera najwięcej punktów otrzyma komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer G4M3R 500 i5 o wartości 5500 PLN
+ dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung C24FG73FQUX Curved
o wartości 1000 PLN + klawiatura i mysz o wartości 860 PLN
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + mysz RazerDeathAdder o wartości 8 60 PLN
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Kod promocyjny u bukmachera LvBet za darmo:

Bukmacher LvBet na start oferuje nowym typerom darmowy freebet bez dokonania wpłaty o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na jego równowartość. A maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc liczyć na te bonusy wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher LvBet dokona automatycznie aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic na mecz Izrael vs Polska
Następny artykułZwrot podatku na „Black Friday” u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.