Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „siatkarski cashback”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowy bonus nawet do 500 PLN za kupony z siatkówki i bez znaczenia jak zostały one rozliczone.

Betclic cashback na siatkówkę

Betclic cashback na siatkówkę

Oferta skierowana jest do wszystkich gracz, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z promocji „siatkarski cashback” można korzystać w dniach od 4 do 15 października. Jednak należy pamiętać, że gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic w ramach tej promocji dopuszcza kupony SOLO jak i AKO, ale kurs łączny ich nie może być mniejszy niż 1.50.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się JEDYNIE zdarzenia z siatkówki (z wyłączeniem zdarzeń z siatkówki plażowej). Typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Betfan kod promocyjny

Stawka kuponu jest dowolna, ale warto jest pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe nie są brane pod uwagę w tej promocji.

Na koniec tej promocji legalny bukmacher BetClic dokona zsumowania stawek kuponów gracza biorącego udział w tej akcji. Po czym przyzna mu bonus wysokości 10% stawki zakładów kwalifikujących się, np. gracz zagrał kupony na łączną wartość 3100 PLN, w zamian otrzyma bonus o wartości 310 PLN.

Każdy użytkownik maksymalnie podczas tej promocji może otrzymać 500 PLN. Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 16 października.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka nawet do 510 PLN. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji bonusu.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Następny artykułBukmacher BetFan – kupony bez podatku bez ograniczeń
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.