Legalny bukmacher eFortuna online oferuje limitowaną promocję na e-sport. Wystarczy, że gracz zagra co najmniej trzy zakłady z tej dyscypliny, a w zamian otrzyma darmowy bonus, który to może wynieść nawet 25 złotych. Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

E-Sport bonus za darmo

E-Sport bonus za darmo

Akcja „E-sportowy pewniak” skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eFortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Jednak należy mieć na uwadze, że swojego udziału do tej akcji nie trzeba się nigdzie zgłaszać.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Wystarczy obstawiać mecze z e-sportu, na których to będą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Bukmacher Fortuna kwalifikuje w ramach tej oferty kupony:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI Stawka każdemu kuponu nie może być mniejsza niż 10 złotych, ale z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.
sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus na E-sport od legalnego bukmachera eFortuna

Użytkownik, który zagra minimum trzy kupony spełniające powyższe bonusy otrzyma od bukmachera eFortuna online darmowy bonus. Istotną sprawą w tym wszystkim jest to, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera Fortuna na esport jest dosyć bogata, ponieważ zawodnicy w najblizszach dniach będą rywalizować w takich grach, jak m.in. Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

Fortuna kod promocyjny 2020

Legalny bukmacher Fortuna oferuje każdemu graczowi już na start darmowe środki w wysokości 20 złotych. Chcąc je otrzymać Tyler musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas może otrzymać nawet 1000 złotych. W prezencie gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Warto jest przypomnieć, że w dalszym ciągu można obstawiać wyłącznie mecze przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGotówka dla typerów Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Następny artykułHappy Hours u bukmachera Fortuna. Większe wygrane o 14%.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.