Już sobotę 16 listopada reprezentacja Polski rozegra swoje dziewiąte spotkanie podczas eliminacji Mistrzostw Europy 2020. Rywalem naszego zespołu będzie Izrael. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic przygotował promocję, w której przyznaje bonus nawet do 100 PLN. Wystarczy poprawnie wytypować strzelca bramki, aby otrzymać dodatkowe środki.

Izrael vs Polska darmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic

Izrael vs Polska darmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 14 do 16 listopada. Należy jednak pamiętać, że gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikuje się jedynie kupon pojedynczy, na którym może znajdować się typ na strzelca spotkania pomiędzy Izraelem, a Polską. Zdarzenie może pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo .

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Należy jednak wiedzieć, że z tej promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jak okaże się, że typ został rozliczony jak wygrany to oprócz wygranego zakładu typer otrzyma bonus o równowartości wygranej netto (wygrana – stawka = zysk netto). W ramach tej akcji gracz może maksymalnie otrzymać 100 PLN.

Nagrody u graczy znajdą się najpóźniej do 19 listopada do godz 23:59.

Jaki kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu należy koniecznie wpisać kod promocyjny „KOD510” w procesie rejestracyjnym.

Wówczas pierwszy zakład będzie objęty promocją. Jeśli okaże wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN.

Dodatkowo bukmacher BetClic przeprowadza regularnie ciekawe promocje graczom, w których to można liczyć na szereg ciekawych promocji, jak i darmowych bonusów. Poza tym dostępna jest TV BetClic, gdzie gracze w pełni legalnie mogą oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium
Następny artykułE-sport: Konkurs z nagrodami dla najlepszych typerów u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.