Legalny bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcje „Ekstra 35 PLN”. Gracze oprócz wygranej codziennie mogą otrzymywać darmowe bonusy.

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Świat bukmacherski trzeba powiedzieć, że z dnia na dzień „powstaje z kolan”. Wynika to z tego, że większość rozgrywek wznowiło zmagania.

Natomiast legalny bukmacher STS online oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra 35 PLN”, a dostępna jest ona do 7 czerwca.

Chcąc z niej skorzystać obowiązkowo użytkownik musi się do niej zapisać. Należy to zrobić poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba przejść w sekcję „Bonusy” i kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce akcji „Ekstra 35 PLN”.

Darmowa gotówka dla graczy

W ramach oferty promocyjnej „Ekstra 35 PLN” kwalifikują się zakłady AKO, tzw.wielokrotne, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50.

Typer sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić zdarzenia, ponieważ mogą one być z każdej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Jednak istotne jest to, że to musi być typ z zakładki „na żywo”.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka każdego zakładu promocyjnego to 20 PLN. Na uwadze trzeba mieć to, że zakłady zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Bonus na start w STS 1229 PLN dla graczy

Każdy nowy gracz już na sam początek może zgarnąć łączny bonus o wartości 1229 PLN. Jednak chcąc liczyć na te środki użytkownik koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych typer otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. I co warto jest nadmienić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

W dodatku to nie wszystko. Każdy gracz może liczyć również na premię do 1200 PLN pod warunkiem, że dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości dokonanej pierwszej wpłaty.

Warto jest mieć na uwadze, że wspomniany operator posiada w swojej usłudze Betganes, czyli gry karciane. Użytkownicy mogą tam legalnie info za prawidłowe pieniądze grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę. Co tydzień do podziału 35 000 PLN
Następny artykułNajlepszy typer LaLigi. Bonusy dla graczy za typowanie meczy od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.