Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z europejskich pucharów. Wystarczy dobrze wytypować swoje pojedynki, aby liczyć na dodatkową kasę, a jest na pewno o co walczyć, bo pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawianie meczy od Fortuna

20 000 PLN za obstawianie meczy od Fortuna

Podczas najbliższych dni emocji piłkarskich na pewno nie zabraknie, gdyż dojdzie do ciekawych meczy. A dokładnie mówiąc czekają nas takie mecze, jak m.in. Manchester United – Atletico Madryt, Juventus – Villarreal, Monaco – Braga, Lyon – Porto.

Promocja „Ekspert +” jest dostępna wszystkim graczom jedynie u operatora www.eFortuna.pl i aktywna wyłącznie do 15 marca do godziny 21:00.

Bonusy za europejskie puchary 20 000 PLN

Warunki promocji „Ekspert +” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO za nie mniej niż 5 PLN. Jednak trzeba wiedzieć, że na nim koniecznie muszą znajdować się następujące mecze:

  • Ajax – Benfica
  • Man Utd – Atl. Madryt
  • Juventus – Villareal
  • Lille – Chelsea
  • Monaco – Braga
  • Leverkusen – Atalanta
  • Belgrad – Rangers
  • Lyon – Porto
  • West Ham – Sevilla
  • Frankfurt – Betis
sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na każdy z tych pojedynków gracz musi wiedzieć, że trzeba oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które obowiązkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują potyczki będą mogli liczyć na dodatkową kasę. A dokładnie mówią podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus do 2720 PLN w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na Ekstraklasę na sam początek o łącznej wartości nawet 2720 PLN.

Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 600 PLN.

A to nie wszystko co bukmacher Fortuna online ma w swojej ofercie A mianowicie gracz, który zdecyduje się dokonać kolejnego depozytu otrzyma premię jego równowartości do 2100 PLN.

Lecz bardzo ważne jest to, aby wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFuksiarz Early Payout – wynik 2:0 zawsze oznacza wygraną!
Następny artykułJaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.