W najbliższą sobotę, tj. 7 grudnia odbędzie się gala KSW 52 w Gliwicach. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to przyznaje darmowy voucher i freebet za przegrany kupon.

KSW 52: Bonusy bukmacherskie za darmo

KSW 52: Bonusy bukmacherskie za darmo

Emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie pojedynki jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

Voucher na KSW 52 od STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna jest typerom w dniach od 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

Typer, który chce otrzymać darmowy voucher od bukmachera STS musi najpierw pobrać i zainstalować aplikację mobilną STS, która dostpna jest na systemy Android i iOS i można ją pobrać za darmo ze strony www.sts.pl. Ten proces zajmie graczowi dosłownie kilka chwil.

Kolejny krok jest to zalogowanie się do aplikacji mobilnej i wyrażenie chęci odebrania vouchera. Należy to zrobić w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma od bukmacher STS darmowy voucher o wartości 25 PLN i to nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bonus na KSW 52 od STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 5.12 od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00. Gracz do tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których znajdować się będą tylko trzy zdarzenia z KSW 52. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

Ciekawych pojedynków na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie starcia jak Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

Stawka każdego kupon promocyjnego musi wynieść dokładnie 44 PLN. Jednak z promocji wykluczone są wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 22 PLN. Natomiast jak okaże się zakład wygrany na konto gracza trafi cała kwota.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Gracze, którzy wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym u bukmachera STS mogą liczyć na:

  • freebet bez depozytu o wartości 25 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł2098 PLN w nowej promocji bukmachera Totolotek
Następny artykułPKO Ekstraklasa. Bonusy bukmacherskie – grudzień 2019. Pula nagród 10 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.