Legalny bukmacher STS nagradza wszystkim użytkownikom specjalnymi bonusami i to codziennie za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za aktywność na zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy za aktywność na zakłady bukmacherskie

Dodać trzeba na wstępie, że po kilku miesiącach przerwy wracamy na dobre z rozgrywkami sportowymi i to praktycznie w każdej dyscyplinie, ponieważ meczy nie zabraknie w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy siatkówce.

Akcja promocyjna „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy’ składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania. Jednak gracz, który chce z niej skorzystać obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla typer za obstawienie meczy:

Bukmacher STS w ramach oferty specjalnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe o kursie łącznym nie mniejszy niż 1.85.

Dodatkowo na kuponie promocyjnym muszą znajdować się jedynie typy z ofercie przedmeczowej. Chociaż trzeba mieć na uwadze, że mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Istotny warunek tej oferty promocyjnej na zakłady bukmacherskie jest taki, że kupon KONIECZNIE musi zostać zawarty i rozliczony w tym samym dniu.

Użytkownik, który w czasie jednej doby kupony za łączną kwotą nie mniejszą niż 100 PLN to w gratisie otrzyma 20 PLN. Poza tym warto wiedzieć, że nie ma znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera STS:

Wszyscy nowi gracze, którzy podczas rejestracji konta u legalnego bukmachera STS wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE dokonają aktywacji pakietu powitalnego. Wówczas będą mogli liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji konta
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Łącznie najwyższa wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to, aż 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj mecze u bukmachera STS i wygrywaj więcej. Pula nagród 50 000 PLN
Następny artykułTyper Ligi Narodów. Wygrywaj bonusy w STS. Pula nagród 30 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.