W związku z powrotem do zmagań w czołowych ligach europejskich bukmacher STS oferuje graczom specjalną akcję promocyjną, w której to każdy z użytkownikom może liczyć na ekstra kasę.

100 PLN od bukmachera STS za typowanie piłki nożnej

100 PLN od bukmachera STS za typowanie piłki nożnej

A śmiało trzeba powiedzieć, że w najbliższych dniach czekają nas niezwykle ciekawie spotkani i to w czołowych ligach, jak m.in. Premier League, Bundesliga, czy też Ligue 1.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjną „Start sezonu. Obstaw i odbierz do 100 PLN”, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 5 do 7 sierpnia do godziny 23:59.

Jednak gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed dodaniem pierwszego kuponu.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Start sezonu. Obstaw i odbierz do 100 PLN” jest zagranie kuponu AKO za minimum 20 PLN o kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.50.

Wymagane od gracza jest to, aby na kuponie promocyjnej znalazł się minimum jeden mecz pochodzić z 1. kolejki sezonu 2022/23 rozgrywek Bundesligi, Ligue 1 lub Premier League.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus o wartości 50% stawki i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Warto jest dodać, że maksymalnie może wynieść on 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom akcję promocyjną na sam start, w której to na sam start można liczyć na bonus za każdą z trzech wpłaty do 1500 PLN.

Warto jest również mieć na uwadze, że KAŻDY pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty ubezpieczaniem. To sprawia, że w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki.

Jednak wyżej wymienione bonusy należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie meczy. Pewne 50 PLN dla graczy od bukmachera STS
Następny artykułBonus do 150 PLN na europejskie puchary w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.