Do 1 września włącznie bukmacher BetClic przeprowadza promocję, w której to rozdaje darmowe bonusy graczom o wartości 10% stawki za jaką zagrali swoje kupony.

US OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

US OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest do 1 września do godz. 23:59. I to tego momentu wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone.

Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO jak i AKO. Jednak na kuponach mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa, które będą pochodzić z ofert LIVE.

Kurs łączny każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Natomiast stawka jak i ilość kuponów jest dowolna.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Automatycznie z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe, mające takie same zdarzenia, z wykorzystaną opcją Cashback oraz zagrane systemem.

Na koniec akcji bukmacher Betclic dokona zsumowania wszystkich stawek kuponów, które spełniają powyższe kryteria. Po czym przyzna bonus 10% łącznej stawki za jaką grać zagrał kupony, np. przy kwocie 440 PLN, na konto w dniu 2 września trafi bonus o wartości 44 PLN.

BetClic: darmowe zakłady bez ryzyka:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom w pakiecie powitalnym zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować Cashback.

Jeżeli okaże się, że faworyci cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Największy zwrot może wynieść nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis – kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułBukmacher Etoto tnie ryzyko przegranej. Zwrot do 200 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.