W związku z spotkaniami eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej bukmacher STS online zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w przypadku nietrafionego zakładu liczyć na mniejsze przegrane. Łącznie na konto typera może trafić nawet 120 PLN.

STS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy eliminacji do MŚ 2022

STS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy eliminacji do MŚ 2022

Warto jest dodać, że ciekawych emocji meczy na pewno nie zabraknie. I to w dodatku na każdym kontynencie. A w najbliższych dniach zostaną rozegrane takie potyczki, jak m.in. Grecja vs Hiszpania, Andora vs Polska, Włochy vs Szwajcaria, czy też Brazylia vs Kolumbia.

Na tą okazję legalny bukmacher STS online oferuje ofertę promocyjną „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN”, a jest ona dostępna graczom wyłącznie do 16 listopada do godziny 23:59. Użytkownik, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane 120 PLN na mecze eliminacyjne MŚ

Regulamin wspomnianej oferty promocyjnej jest bardzo prosty. Wystarczy wyłącznie zawrzeć kupon AKO, na którym to będą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia o kursie nie mniejszym niż 1.50 z eliminacji do Mistrzostw Świata 2022.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku przegranej za każdy nie trafiony zakład każdy użytkownik może liczyć na zwrot 20% stawki. Łącznie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 120 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Legalny polski bukmacher STS online w swojej ofercie powitalnej każdemu graczowi oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafi premia jej równowartości do 1200 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


__
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład na europejskie puchary w Betclic
Następny artykułPromocja dla graczy na Turniej Czterech Skoczni od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.