Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe bonus. Bowiem pula nagród w akcji „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” wynosi 35 000 PLN i to tydzień.

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że coraz więcej meczy jest rozgrywanych. Swoje zmagania rozpoczęła nieniemiecka Bundesliga. Już za kilka dni zostaną rozegrane chociażby starcia w PKO Ekstraklasie.

Natomiast bukmacher STS zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom za typowanie meczy w ramach promocji „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. W ramach tej akcji co tydzień gracze podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 35 000 PLN.

Wspomniana promocja trwa do odwołania. Natomiast trzeba mięć na uwadze, że składa się ona okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba przejść w sekcję bonusy i kliknąć guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Obstawiaj i wygrywaj porównanie”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy.

W ramach wspomnianej już oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które zostaną zwarte za minimum 15 PLN. Obowiązkowo na nich muszą znajdować się na nich cztery zdarzenia.

Co warto jest podkreślić, że gracz sam wybiera jakie typy znajdą się ani zakładzie. Bowiem bukmacher STS dopuszcza wszystkie dyscypliny, jakie posiada w swojej ofercie, m.in. piłkę nożną, tenis, ping pong czy też Esport.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kolejny atut tej oferty to niewątpliwie fakt, że gracz może mieszać zdarzenia, ponieważ typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalny kurs typu to 1.50.

Wszyscy użytkownicy, których zakłady spełniają spełniają powyższe warunki promocji oraz ich zakład okazał się wygrany to podziela pomiędzy sobą pulę nagród, który wynosi 35 000 PLN. I co warto pamiętać, że będzie tak co tydzień!!

Bonus na start w STS

Bukmacher STS, jako jeden z nielicznych operatorów przyznaje darmowe środki już na start i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE, a w zamian gracz otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzymuje jej równowartość, ale w formie środków bonusowych. Maksymalna kwota jaka może znaleźć się na koncie gracza to 1200 PLN.

Poza tym bukmacher STS posiada chociażby STS TV, dostępne są tam wydarzenia sportowe na żywo i to bez żadnych opłat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniak na UFC 249 u bukmachera eFortuna. 20 PLN dla każdego gracza
Następny artykułDarmowy bonus dla każdego gracza codziennie od STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.