Milenium to firma bukmacherska zaliczana do grona najważniejszych na polskim rynku. Graczy kusi ona atrakcyjnymi promocjami, które cieszą się dużym uznaniem. Bukmacher Milenium posiada również opinie, które warto odnotować. W poniższym artykule opisujemy w sposób dokładny najważniejsze kwestie dotyczące tego bukmachera.

legalny bukmacher milenium
Polski bukmacher Milenium – opinie, oferta darmowe bonusy bez depozytu

Milenium strona internetowa – opinie 

Witryna internetowa bukmachera Milenium w sposób znaczący różni się od tych, które prowadzą pozostali bukmacherzy. Nie zawiera ona zakładek, które w sposób jasny i szybki informowałyby użytkowników odnośnie promocji, bonusów oraz najważniejszych zakładów z danego dnia. Nie ma również możliwości połączenia się z czatem. Dopiero, gdy klikniemy w dowolnie wybraną przez siebie zakładkę, okienko czatu pojawia się na dole ekranu. Pozostali polscy bukmachery online jak PZbuk czy Etoto dają użytkownikom dostęp do wszystkich najważniejszych informacji – Milenium pod tym względem w sposób znaczący od nich odbiega. Milenium z całą pewnością powinien nad tym popracować.

Gdy klikniemy na stronie w zakładkę „zakłady bukmacherskie”, wybieramy piłkę nożną. Co dalej? Okazuje się, że by móc wybrać popularny mecz z konkretnego dnia, najpierw trzeba przejrzeć wszystkie ligi rozpoczynając od Algierii. Legalny bukmacher Milenium na swojej stronie nie wyróżnia Ligi Mistrzów, Ekstraklasy ani Premier League. Każdy bukmacher, który szanuje klientów, w sposób wyraźny oznacza najważniejsze ligi oraz rozgrywki.

„Milenium przeszedł długą drogę, od słabego bukmachera do takie, którego gracze chętnie wpłacają. Poprawiło się wszystko, łącznie z kursami i ofertą zakładów. Teraz Milenium to godny Polski bukmacher online.” – opinia z forum betonline.net.pl

Dzięki temu typerzy mają znacznie ułatwione zadanie, gdy chcą wytypować popularne rozgrywki. W Milenium niektóre istotne mecze można znaleźć w Typach Dnia oraz w Superofercie – ramki na temat tych ofert znajdują się na górze listy oferowanych przez tego bukmachera dyscyplin.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Strona internetowa bukmachera Milenium ma z całą pewnością jeden pozytywny aspekt. Jest nim oprawa graficzna. Początkowo pozostawiała ona wiele do życzenia. Aby gracze byli w pełni zadowoleni, strona powinna być bardziej intuicyjna. Przydałoby się również powiększyć czcionkę na witrynie, ponieważ w chwili obecnej jest ona nieco nieczytelna. Wielu graczy, którzy mają swoje konto w Milenium, skarży się również na fakt, że statystyki sportowe dostępne są wyłącznie w wersji PDF – ten element również wymaga dopracowania. 

Jaką ofertę dla graczy ma bukmacher Milenium? 

Oferta bukmachera Milenium na stronie internetowej jest promowana przez banery, na których znajdują się rozebrane kobiety – ten fakt niezbyt dobrze świadczy o tej marce. Zdjęcia zawierają informacje odnośnie liczby sportów, zdarzeń głównych, lig oraz typów. 26 sportów – czy ta liczba jest duża? Okazuje się, że z całą pewnością nie. Pozostali polscy bukmacherzy online znajdujący się w czołówce, oferują swoim graczom nawet 40 sportów do obstawiania.

Chodzi tutaj w szczególności o Fortunę oraz LV Bet. W Milenium znajdują się jednak sporty, które cieszą się największą popularnością. Zaletą tego bukmachera jest także fakt, że w jego ofercie jest również rozwinięty e-sport. Fani tego typu dyscyplin z pewnością powinni być zadowoleni.

Ilość lig, jaka jest dostępna w Milenium, wynosi 156. Jest to całkiem dobry wynik – znajdują się tam 3 ligi polskie, 6 angielskich oraz 4 szkockie. W porównaniu do pozostałych polskich legalnych bukmacherów świadczących swoje usługi za pośrednictwem internetu est to naprawdę przyzwoity wynik. 

Warto jeszcze przeanalizować rynki zdarzeń. W Milenium jest ich ponad 35 tysięcy – ta liczba jest iście imponująca i zasługuje na uznanie. W przypadku piłki nożnej zdarzeń jest aż 23 tysiące. Na jedno spotkanie przypada ich średnio ponad 200. Większość bukmacherów na jeden mecz oferuje około 100-150 zdarzeń, zatem pod tym względem Milenium jest znacznie lepszy od pozostałych uczestników rynku. Zdarzenia główne, takie jak ilość bramek, dokładny wynik, jaki zawodnik strzeli bramkę to nie wszystko.

Polski bukmacher Milenium znany jest również z dobrych promocji bukmacherskich i darmowych bonusów bez depozytu. Jeśli jesteś typerem, który chce sprawdzić Milenium przed wpłatą własnych pieniędzy to taka promocja na pewno Cię zainteresuje.

Typerzy mają również możliwość obstawiania, ile w danym meczu będzie rzutów rożnych, żółtych i czerwonych kartek, fauli oraz czy konkretny zawodnik otrzyma np. żółtą kartę. Pod tym względem oferta bukmachera Milenium jest naprawdę atrakcyjna.

Poprzedni artykułObstawianie sportów wirtualnych
Następny artykułPopularne formy płatności do Polskich bukmacherów online
Darmowe promocje bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Bonusy na start i bez depozytów. opisy i opinie o legalnych bukmacherach w Polsce. Legalne zakłady sportowe online.