Bukmacher LvBet oferuje niezywkle ciekawą promocje dla swoich nowych graczy. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się zdarzenia z turnieju w Montrealu lub Toronto, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

LvBet większe wygrane o 14%

LvBet większe wygrane o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w dniach od 5 do 11 sierpnia.

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny jest to zagranie kuponu singla lub ako, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Montrealu lub Toronto. Bukmacher dopuszcza zdarzenia zarówno z oferty LIVE jak i przedmeczowej.

Kurs jak i stawka kuponu jest dowolna.

Darmowy kod promocyjny BetClic

Jednak warto jest wiedzieć, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe lub zagrane systemowo automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który spełnia powyższe warnenki akcji, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%.

Każdy typer w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bonus 20 PLN na grę bez wpłaty własnej u bukmachera LvBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus do 20 PLN na zakłady bukmacherskie bez dokonania wpłaty własnej.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas formularzu rejestracyjnego, aby otrzymać darmowe środki.

Dodatkowo każdy gracz może liczyć na darmowe środki w wysokości maksymalnej do 1500 PLN po dokonaniu dwóch pierwszych wpłat.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułATP i WTA w Waszyngtonie większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet
Następny artykułWiększe wygrane nawet o 20% u bukmachera Betfan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.